Przegląd Rozwiązań Dostępu BYOD
Solutions

Przegląd Rozwiązań Dostępu BYOD

Jeśli chodzi o BYOD, to nie jest kwestia "czy" lub "kiedy", ale "jak". Jak można uzyskać korzyści z BYOD podczas pokonywania problemów? Obejrzyj ten film na temat rozwiązań dostępowych BYOD od Ericom dla wdrażania, bezpieczeństwa i zarządzania dostępem do dowolnej aplikacji, z dowolnego miejsca i dowolnego urządzenia. Od źródła do klientów RDP zdalnego dostępu opartych na HTML5, rozwiązania BYOD od Ericom optymalizują mobilność i elastyczność przy zachowaniu bezpieczeństwa danych i aplikacji w centrum danych, i poza urządzeniami osobistymi. Podczas oglądania filmu możnesz włączyć napiy w odtwarzaczu wideo lub . kliknąć tutaj do pełnego odpisu (transkrypcji).

_____________________________________________

Transkrypcja

Jeśli chodzi o BYOD, to już nie jest kwestia "czy" lub "kiedy", ale "jak". W rzeczywistości, nawet jeśli organizacja oficjalnie nie pozwala na korzystanie z BYOD, to prawdopodobnie i tak jest już ono w użyciu. Według przeprowadzonych badań przez IDG, 85% badanych organizacji już wykorzystuje niektóre aspekty BYOD. Liczba ta będzie stale rosnąć ze względu na odgrywającą coraz większą rolę w naszym życiu urządzeń mobilnych. Firmy wybierają BYOD aby zwiększyć mobilność swoich pracowników, wydajność oraz satysfakcję, oszczędzając na kosztach urządzenia. Pracownicy lubią BYOD, ponieważ pozwala im ono korzystać z laptopa, tabletu lub telefonu do wykonania pracy. I nie muszą się martwić o noszenie oddzielnych urządzeń do pracy i użytku osobistego.

Jednak BYOD może przysporzyć również o ból głowy. Mianowicie, w jaki sposób personel IT ma zabezpieczyć poufne dane? Co się dzieje, gdy urządzenia są stracone? Jak pracownicy mają łączyć się z aplikacjami korporacyjnymi? Wsparcie dla tak wielu różnych typów urządzeń może być prawdziwym koszmarem!

Więc w jaki sposób można uzyskać korzyści z BYOD z jednoczesnym radzeniem sobie z jego problemami? Wykorzystując pakiet Ericom dla rozwiązań zdalnego dostępu, który pomaga utrzymać dane i aplikacje organizacji bezpiecznie w centrum danych, i poza urządzeniami osobistymi. Tak więc nie ma poufnych informacji, które byłyby narażone na utratę bądź kradzież gdy laptop, tablet lub telefon pracownika zostanie zgubiony lub skradziony.

Rozwiązania BYOD od Ericom obejmują zarówno HTML5 jak i rodzimych klientów RDP, więc pracownicy mogą wybrać to, co jest dla nich najlepsze.

Dla dostępu z każdego urządzenia, w dowolnym miejscu, bez dodatkowego klienta, Ericom AccessNow jest odpowiedzią. AccessNow jest rozwiązaniem RDP, które umożliwia zdalnym użytkownikom bezpiecznie łączyć się z dowolnego urządzenia (w tym z laptopów, iPad'ów, iPhone'ów, urządzeń Android i Chromebook'ów) do hostów serwerów terminalowych RDP, jak i wirtualnych desktopów VDI i uruchamiać swoje aplikacje i desktopy w przeglądarce. AccessNow jest szybkie, łatwe i proste w użyciu. Nie trzeba instalować żadnego oprogramowania na urządzeniu użytkownika końcowego—przeglądarka HTML5 jest wszystkim, co wymagane. Oprócz tego, że bezpieczne, AccessNow minimalizuje również jest uciążliwość utrzymywania wsparcia IT. Pracownicy za pomocą własnych urządzeń mogą po prostu otworzyć przeglądarkę, wpisać swoje dane do logowania i uruchomić swoje aplikacje oraz desktopy w zakładce przeglądarki.

Jeśli wolisz wysoką wydajność natywnego klienta to Ericom AccessToGo jest wyborem dla Ciebie. AccessToGo działa do 10 razy szybciej niż zwykły RDP. To najszybszy natywny klient RDP dla iPhone, iPad, Android i Chrome OS, umożliwiający prosty, ale bezpieczny dostęp do komputerów stacjonarnych i aplikacji działających na VDI i Microsoft RDS Windows. Z rozwiązaniem zdalnego dostępu Ericom możesz wdrożyć BYOD przy zachowaniu pracowników, kierownictwa oraz pracowników IT szczęśliwymi i produktywnymi.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego w jaki sposób Ericom może Ci pomóc aby BYOD pracowało dla Ciebie, odwiedź: BYOD