Ericom Software - Dostęp aplikacji i zasobów dla przedsiębiorstw
About Us

Ericom Software — Dostęp we Właściwy Sposób

Ericom Software jest wiodącym dostawcą rozwiązań dla przedsiębiorstw w zakresie dostępu do aplikacji i wirtualizacji. Od 1993 roku, Ericom pomaga użytkownikom w uzyskaniu dostępu do krytycznych zasobów korporacji, poprzez aplikacje pracujące w szerokim zakresie Microsoft® RDS / serwerach terminali, wirtualnych desktopów (VDI), platformy Cloud oraz innych systemach. Z ponad 8 milionów instalacji w 45 krajach, Ericom posiada biura w Stanach Zjednoczonych, Europie i na Bliskim Wschodzie, a także światową sieć dystrybutorów, partnerów strategicznych i partnerów OEM.

Potężne i intuicyjne rozwiązania dostępowe Ericom oferują bezprecedensową skalowalność, elastyczność, efektywność i łatwość instalacji. Umożliwiają one organizacjom zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na mobilność, użyteczność i szybkość dostępu do aplikacji, przy jednoczesnym zmniejszeniu obciążenia IT, ograniczeniu ryzyka i ochronie inwestycji IT.

Ericom Connect

Korzystaj bez ograniczeń z kompleksowej platformy zarządzania przedsiębiorstwem dostępu, od lidera technologii z ponad dwoma dekadami doświadczenia i ekspertyzy, zdobytych wyłącznie na rynku dostępu. Z nieograniczoną skalowalnością, możesz zarządzać i monitorować nieograniczoną liczbę sesji użytkownika poprzez jeden, łatwy w obsłudze interfejs oparty na sieci Web.
Czytaj więcej (po angielsku)   |    Pobierz 30-dni za Darmo

AccessNow (HTML5)

Lider w branży ofert dostępu zdalnego z HTML5, Ericom AccessNow, zapewnia dostęp do aplikacji Windows i komputerów stacjonarnych (wirtualnych i fizycznych) z dowolnego miejsca i dowolnego urządzenia ze standardową przeglądarką (HTML5) bez potrzeby używania dodatkowego klienta.
Czytaj więcej   |   Demo   |    Ericom AccessNow

Ericom Blaze (Przyspieszenie RDP)

Oprogramowanie Ericom Blaze RDP do kompresji i przyspieszenia oprogramowania zapewnia doskonaŀe i bezpieczne, prawie jak lokalne poŀączenie do PC w caŀej sieci WAN / LAN, przy jednoczesnym znacząco zredukowanym zużyciu przepustowości i optymalizacji ruchu w sieci RDP.
Czytaj więcej   |   Pobierz 30-dni za Darmo

Rozwiązania emulacji

Ericom oferuje zaawansowane rozwiązania emulacji terminali dla systemu Windows, Mac OS X i Linux do wielu hostów, w tym IBM Mainframe i AS / 400, Unix oraz Open VMS. Oferujemy ponad 35 rodzajów emulacji terminali, w tym IBM 3270, IBM 5250 i VT100. Rozszerzona ochrona jest zapewniona przez SSO, SSL / SSH i Kerberos.
Czytaj więcej   |   Pobierz 30-dni za Darmo

Przykŀady Sukcesów (po angielsku)


Przegląd Rozwiązań Dostępu BYOD
BYOD Access Solutions


Naprawdę bardzo przypadł mi do gustu Ericom Connect 7.0. Wszystko z nim po prostu jest dziecinnie proste, a istnieje wiele funkcji wokół sprawozdawczości i analizy, których Citrix nie posiada nawet po 20 latach na rynku.

Brian Madden

Więcej informacjiSubskrybuj Wiadomości!

Uzyskuj informacje, raporty i ważne ogŀoszenia dotyczące produktu bezpośrednio poprzez e-mail. Wystarczy, że podasz swój adres email poniżej:Kontakt

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:

Gilad Haver
VP Sales – EMEA
Gilad.Haver@ericom.com