אריקום תוכנה - פתרונות גישה ליישומים ולשולחנות עבודה
About Us

אריקום תוכנה - פתרונות גישה ליישומים ולשולחנות עבודה

אריקום תוכנה היא ספקית מובילה של פתרונות גישה ליישומים ולשולחנות עבודה. משתמשים נעזרים בפתרונותיה של אריקום על מנת לגשת למשאבי מחשוב שונים מאז 1993, כולל לאפליקציות Windows, שולחנות עבודה וירטואליים ופלטפורמות חומרה ותוכנה מגוונות. לחברה מעל 8 מליון משתמשים ב-45 מדינות ברחבי העולם. אריקום הינה חברה בנלאומית עם סניפים באירופה, בישראל ובארה''ב. מרכז הפיתוח שלה נמצא בירושלים.

פתרונות הגישה של אריקום הינם חזקים ואינטואיטיביים, ומאפשרים לארגונים לענות על צרכים הולכים וגדלים בכלי גישה מהירים, גמישים וקלים לשימוש, תוך הפחתת הוצאות ה-IT, הקטנת סיכונים והגנה על השקעות IT קיימות.

Ericom Connect®

פתרון מקיף המהווה פריצת דרך טכנולוגית בניהול גישה למשאבי מחשוב אירגוניים. Ericom Connect מתאפיין ב-scalability ברמה חסרת תקדים ומאפשר ניהול ומעקב אחרי מאות אלפי משתמשים בעזרת ממשק Web יחיד, בפשטות וביעילות המתבססים על נסיונה של Ericom במתן פתרונות גישה מזה 20 שנה.
למידע נוסף        להורדת גירסת ניסיון

Ericom® AccessNow

אריקום היתה הראשונה שאפשרה גישה מרוחקת בטכנולוגיית HTML5. קו מוצרי ה-AccessNow מספק גישה באמצעות הדפדפן ליישומים ושולחנות עבודה בסביבת WINDOWS (פיזיים ווירטואליים) מכל מקום ומכל מכשיר בעל דפדפן סטנדרטי (HTML5).
למידע נוסף        להפעלת Live Demo

Ericom Blaze

Ericom Blaze הינו פתרון האצה ודחיסה של פרוטוקול התקשורת הסטנדרטי לגישה מרוחקת בסביבת חלונות - Microsoft RDP. הפתרון מאפשר לעבוד בנוחות עם שולחן עבודה מרוחק בסביבות WAN / LAN, גם ברוחב פס מוגבל.
למידע נוסף        להורדת גירסת ניסיון

פתרונות אמולציה

פתרונות האמולציה של אריקום רצים על מערכות Windows, Mac OS X או Linux ותומכים במגוון רחב של סוגי אמולציה (כולל VT 100, 3270, 5250), להתחברות למכונות IBM mainframes / AS 400, Open VMS, UNIX. אבטחה משופרת באמצעות Kerberos, SSL/SSH, SSO.
למידע נוסף        להורדת גירסת ניסיון

סיפורי הצלחה (באנגלית)


אני ממש, ממש אוהב את Ericom Connect 7.0... הכל מרגיש לי נורא פשוט, ויש בכלי הניתוח והדיווח יכולות שלא רואים אצל Citrix גם אחרי 20 שנה.

Brian Madden
Virtualization analyst

יצירת קשר

למידע נוסף, פנו אלינו: Israel.Sales@ericom.com טלפון: 02-5911724